» جستجو در سایت
جستجوی پیشرفته جستجو در وب
منو اصلی
 
اخبار


نیروی کار ماهر، محور توسعه ی پایدار
شهریار احمدبیگی، پژوهشگر حوزه آموزش، در این یادداشت بایدهای یک نظام فنی و حرفه‌ای پویا را شرح می‌دهد. وی که دکترای مدیریت آموزش دارد، بر این باور است که در حوزه توانمندسازی نیروی انسانی باید انقلابی کپرنیکی اتفاق بیافتد.
 ١١:٥٦ - 1398/03/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده:
مهارت افزایی نیروی انسانی، لازمه رقابت پذیری بنگاه های اقتصادی است
معصومه ابتکار در بازدید از غرفه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی در نمایشگاه صنایع دستی و تولیدات محلی شهرستان اسکو، بر ضرورت مهارت افزایی تأکید کرد.
 ١١:٤٣ - 1398/03/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
با همکاری سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور و خانه صنعت، معدن و تجارت ایران؛ زمینه های جذب مهارت آموختگان در واحدهای صنعتی و تولیدی کشور فراهم می شود
تفاهم نامه همکاری بین سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور و خانه صنعت، معدن و تجارت ایران در راستای ارتقای سطح تخصص فنی و مهارتی منابع انسانی در واحدهای صنعتی، معدنی و تجاری منعقد شد.
 ١٤:٠٧ - 1398/03/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت :
با استقرار شورای عالی آموزش وتربیت فنی و حرفه ‏ای و مهارتی، گفتمان ملی و حکمرانی آموزشهای مهارتی برقرار می شود / شورای عالی و قانون نظام جامع آموزش و تربیت فنی، حرفه ای و مهارتی زمینه شکل گیری گفتگو بین ذینفعان حوزه مهارت آموزی را فراهم می کند
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : کلید اصلی توفیق و اثربخشی آموزش های مهارتی شکل گیری زمینه گفتگو بین ذینفعان حوزه مهارت آموزی است.
 ١٤:٠٤ - 1398/03/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون اول رییس جمهور تاکید کرد: جهت گیری آموزشی باید به سمت تربیت نیرو‌های حرفه‌ای و کارآمد سوق پیدا کند
اولین جلسه شورای عالی آموزش و تربیت فنی، حرفه‌ای و مهارتی به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، دکتر اسحاق جهانگیری در این جلسه با اشاره به این که نرخ بیکاری در میان فارغ التحصیلان دانشگاهی کشور نسبت به سایرین بالاتر و این موضوع به دغدغه ای برای خانواده ها تبدیل شده است، بر لزوم آسیب شناسی درباره عدم جذب فارغ التحصیلان دانشگاهی به بازار کار تاکید کرد و گفت: باید برنامه ای منسجم و دقیق برای حل این مشکل و امکان جذب فارغ التحصیلان به بازار کار تدوین شود.
 ١٤:٠٢ - 1398/03/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه شورای عالی آموزش و تربیت فنی،حرفه‌ای و مهارتی برگزار شد
جلسه شورای عالی آموزش و تربیت فنی، حرفه‌ای و مهارتی در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
 ١٣:٥٩ - 1398/03/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
همزمان با سراسر کشور ؛
دومین مرحله آزمون هماهنگ با حضور بیش از هزار و 500 نفر در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین برگزار شد
حجت اله امینی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین از برگزاری اولین مرحله آزمون سنجش مهارت در حوزه هاي صنعت ساختمان، صنايع دستي، فرش و... و دومین مرحله آزمون سراسري سنجش مهارت پايان دوره كارآموزان در بخش دولتی و خصوصی، روز پنج شنبه 23 خرداد ماه و روز جمعه 24 خرداد ماه در سال جاري خبر داد.
 ١٣:٤٠ - 1398/03/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای توافق سه جانبه؛
برگزاری دوره های آموزشی برای افاغنه در مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین
در مراکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران و برادران قزوین برای افاغنه دوره های مهارتی برگزار می گردد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین، صبح روز دوشنبه بیستم خرداد ماه نشستی با محوریت اجرای دوره های آموزشی برای افاغنه با حضور حاتمی، معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی، سران و کارشناسان اداره کل اتباع و مهاجرین خارجی استان، سرپرست و کارشناس آموزش در اداره کل برگزار شد.
 ١٥:٤٠ - 1398/03/20 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

تاریخ آخرین بروز رسانی: 1398/03/29 | بازديدکنندگان اين صفحه: 75637 | بازديدکنندگان امروز: 1152 | کل بازديدکنندگان: 5156996 | بازديدکنندگان آنلاین: 13 | زمان بارگزاري صفحه: 0.4370 ثانيه
مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved