سال 1398 " رونق تولید "
   » جستجو در سایت
جستجوی پیشرفته جستجو در وب
منو اصلی
 
اوقات شرعی
عنوان
 

  
 


 


 

 
 
 
 
 • نیروی کار ماهر، محور توسعه ی پایدار
  شهریار احمدبیگی، پژوهشگر حوزه آموزش، در این یادداشت بایدهای یک نظام فنی و حرفه‌ای پویا را شرح می‌دهد. وی که دکترای مدیریت آموزش دارد، بر این باور است که در حوزه توانمندسازی نیروی انسانی باید انقلابی کپرنیکی اتفاق بیافتد.

 • مهارت افزایی نیروی انسانی، لازمه رقابت پذیری بنگاه های اقتصادی است
  معصومه ابتکار در بازدید از غرفه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی در نمایشگاه صنایع دستی و تولیدات محلی شهرستان اسکو، بر ضرورت مهارت افزایی تأکید کرد.

 • فراخوان
  فراخوان راه اندازی موزه ملی آموزش های فنی و حرفه ای

 • معاون اول رییس جمهور تاکید کرد: جهت گیری آموزشی باید به سمت تربیت نیرو‌های حرفه‌ای و کارآمد سوق پیدا کند
  اولین جلسه شورای عالی آموزش و تربیت فنی، حرفه‌ای و مهارتی به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، دکتر اسحاق جهانگیری در این جلسه با اشاره به این که نرخ بیکاری در میان فارغ التحصیلان دانشگاهی کشور نسبت به سایرین بالاتر و این موضوع به دغدغه ای برای خانواده ها تبدیل شده است، بر لزوم آسیب شناسی درباره عدم جذب فارغ التحصیلان دانشگاهی به بازار کار تاکید کرد و گفت: باید برنامه ای منسجم و دقیق برای حل این مشکل و امکان جذب فارغ التحصیلان به بازار کار تدوین شود.

 • با استقرار شورای عالی آموزش وتربیت فنی و حرفه ‏ای و مهارتی، گفتمان ملی و حکمرانی آموزشهای مهارتی برقرار می شود / شورای عالی و قانون نظام جامع آموزش و تربیت فنی، حرفه ای و مهارتی زمینه شکل گیری گفتگو بین ذینفعان حوزه مهارت آموزی را فراهم می کند
  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : کلید اصلی توفیق و اثربخشی آموزش های مهارتی شکل گیری زمینه گفتگو بین ذینفعان حوزه مهارت آموزی است.

آخرین اخبار
در 3 ماهه اول سالجاری؛
بیش از 180 دانشجو آموزش های مهارتی را در استان قزوین فرا گرفتند.
حجت اله امینی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین از آموزش مهارتی بیش از 180 دانشجو درکارگاه های جواردانشگاهی در 3 ماهه اول سال جاری خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین، حجت اله امینی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای این استان با اشاره به مزایا و اهمیت فراگیری آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای توسط دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی گفت: توانمندسازی مهارتی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی نقش مهمی در اشتغال آنها دارد و زمینه رونق تولید را فراهم می کند.
 ٢٢:١٥ - 1398/04/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
فراخوان
فراخوان راه اندازی موزه ملی آموزش های فنی و حرفه ای
 ٢٠:٥٨ - 1398/04/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
در 3 ماهه نخست سال جاری؛
بیش از 400 نفر از روستائیان استان قزوین از آموزش های مهارتی بهره مند شدند
با هدف توانمند سازی نیروی کار روستایی به 401 نفر از روستائیان استان قزوین در 3 ماهه نخست سال جاری آموزش های مهارتی ارائه شد. به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي قزوین، حجت اله امینی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای این استان از ارائه آموزش های مهارتی به 401 نفر از روستائیان این استان با هدف توانمند سازی نیروی کار روستایی برای مشارکت در فعالیت های صنعتی و بهبود تولیدات بخش کشاورزی در سال جاری خبر داد.
 ٠٠:٠٤ - 1398/04/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری نشست علمی و تخصصی فناوری های نوین
نشست علمی و تخصصی ایجاد و گسترش فناوری های نوین با حضور حجت اله امینی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان، معاون آموزش و پژوهش، سرپرست اداره آموزش، پژوهش و برنامه ریزی و مربیان در رشته های فناوری اطلاعات، برق الکترونیک، برق قدرت و مکانیک صبح روز پنج شنبه 30خرداد ماه در دفتر مدیر کل تشکیل گردید.
 ٢١:٤٠ - 1398/04/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه کمیته درآمد در راستای طرح اقدام مشترک توانمندسازی و اشتغال
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین، نشست در راستای طرح اقدام مشترک توانمندسازی و اشتغال با طرح پیشنهادی زنجیره های مهارت ( بسته های آموزشی متشکل از استاندارهای مختلف از حرفه های آموزشی مختلف برای اشتغال) جهت آموزش زنان و دختران در خانواده های تحت سرپرستی کمیته امداد برگزار شد.
 ٢٣:٥٣ - 1398/03/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین گفت؛
آموزشگاه هاي فني و حرفه اي آزاد نقش موثري در مهارت افزايي جوانان دارند
حجت اله امینی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین گفت: آموزشگاه هاي فني و حرفه اي آزاد نقش اثرگذاري در توسعه و ترويج آموزش هاي مهارتي ايفا مي كنند.
 ٢٠:٤٩ - 1398/03/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
نیروی کار ماهر، محور توسعه ی پایدار
مهارت افزایی نیروی انسانی، لازمه رقابت پذیری بنگاه های اقتصادی است
با همکاری سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور و خانه صنعت، معدن و تجارت ایران؛ زمینه های جذب مهارت آموختگان در واحدهای صنعتی و تولیدی کشور فراهم می شود
بیش از 180 دانشجو آموزش های مهارتی را در استان قزوین فرا گرفتند.
بیش از 400 نفر از روستائیان استان قزوین از آموزش های مهارتی بهره مند شدند
برگزاری نشست علمی و تخصصی فناوری های نوین
جلسه کمیته درآمد در راستای طرح اقدام مشترک توانمندسازی و اشتغال
آموزشگاه هاي فني و حرفه اي آزاد نقش موثري در مهارت افزايي جوانان دارند
نیروی کار ماهر، محور توسعه ی پایدار
مهارت افزایی نیروی انسانی، لازمه رقابت پذیری بنگاه های اقتصادی است
با همکاری سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور و خانه صنعت، معدن و تجارت ایران؛ زمینه های جذب مهارت آموختگان در واحدهای صنعتی و تولیدی کشور فراهم می شود
با استقرار شورای عالی آموزش وتربیت فنی و حرفه ‏ای و مهارتی، گفتمان ملی و حکمرانی آموزشهای مهارتی برقرار می شود / شورای عالی و قانون نظام جامع آموزش و تربیت فنی، حرفه ای و مهارتی زمینه شکل گیری گفتگو بین ذینفعان حوزه مهارت آموزی را فراهم می کند
معاون اول رییس جمهور تاکید کرد: جهت گیری آموزشی باید به سمت تربیت نیرو‌های حرفه‌ای و کارآمد سوق پیدا کند
آغاز ثبت نام دوره هاي آموزشي سه ماهه سوم در مركز خواهران قزوین
دیدار مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین با خانواده های شهدا
آقاي علي بنايي كارمند نمونه سال96 شهرستان تاكستان شد.
تجدید میثاق کارکنان مرکز برادران تاکستان با آرمان‌های والای شهیدان
مديركل با شركت در شوراي اداري مركز بويين زهرا، عملكردآموزشي بيش از 105هزارنفرساعتي اين مركز را رضايت بخش خواند.
كارگاه "شهروند الکترونیک" ویژه کارآموزان بسیج سازندگی در مرکزخواهران قزوين افتتاح شد.
نماینده قزوین، البرز و آبیک درمجلس شورای اسلامی: فرآیندهای مهارت منجر به اشتغال، بدون رابطه تنگاتنگ سه ارگان تعاون، کار و رفاه اجتماعی و آموزش فني و حرفه اي پایدار نخواهد بود.
مراسم گرامیداشت بیست و هشتمین سالگرد ارتحال ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) در مرکز 2 خوهران البرز برگزار شد .
رييس مركز خواهران قزوین: آموزش نجاتگری و امدادگری در بروز حوادث، موجب بازگرداندن بهداشت روانی اعضای آسیب پذیر خانواده خواهد بود.
نشست صمیمی کارکنان مرکز برادران البرز با مدیرکل
پنج شنبه ٠٦ تير ١٣٩٨
آشنایی با دوره های آموزشی | کشتکار گلخانه های هیدروپونیک1398/03/11
ابلاغ دستورالعمل اجرایی آیین نامه نحوه تشکیل و اداره آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزد1397/12/26
تصویر روز

 


 

 

 

RSS
عنوان
نظرسنجی
آموزش مهارت های فنی و حرفه ای تا چه حد برای اشتغالزایی جوانان موثر می باشد؟

خیلی زیاد
زیاد
متوسط
کم

تاریخ آخرین بروز رسانی: 1398/04/06 | بازديدکنندگان اين صفحه: 1022 | بازديدکنندگان امروز: 2568 | کل بازديدکنندگان: 5196646 | بازديدکنندگان آنلاین: 13 | زمان بارگزاري صفحه: 0.7840 ثانيه
مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved