» جستجو در سایت
جستجوی پیشرفته جستجو در وب
منو اصلی
 
آرشيو اخبار


دیدار با سرپرست فرمانداری البرز
دیدار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین با سرپرست فرمانداری البرز
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ؛ حجت اله امینی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین همراه رئیس مرکز خواهران و برادارن البرز با نصیری سرپرست فرمانداری البرز در فرمانداری دیدار کردند.
 ١٤:٠٧ - 1398/05/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت عید غدیر خم؛
برگزاری جشن سبز غدیر با حضور اعضا حلقه صالحین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین
برگزاری جشن سبز غدیر با حضور اعضا حلقه صالحین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ؛ جلسه حلقه صالحین خواهران حوزه شهید بهشتی و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین با حضور خانم دکتر باقری روانشناس و سرکار خانم سیدی مربی حلقه صالحین در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین برگزار شد.
 ١٣:٤٨ - 1398/05/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
طی ابلاغی توسط مدیرکل صورت گرفت:
انتصاب حبیب اله قجری به سمت سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آبیک
حجت اله امینی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین طی ابلاغی، آقای حبیب اله قجری را به عنوان سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آبیک ، منصوب کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین؛ حجت اله امینی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین طی ابلاغی، آقای حبیب اله قجری را به عنوان سرپرست مرکز شهرستان آبیک ، منصوب کرد و از زحمات آقای رضا محمدی در مدت ریاست خود در این مرکز تقدیر و تشکر کرد.
 ١٢:٥٩ - 1398/05/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای طرح اقدام مشترک توانمد سازی و اشتغال ؛
دیدار مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین با مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ؛حجت اله امینی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان به مناسبت هفته صنایع کوچک با مهندس خانپور مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی قزوین در راستای توسعه همکاری ها بر اساس ظرفیت های مشترک دیدار داشت. امینی ضمن تاکید به پتانسیل طرفین و تجربیات و گستردگی دو مجموعه گفت: با ایجاد مهارت و آموزش های مهارتی موثر و هم‌افزایی، گام‌های خوبی را در سطح استان در حوزه اشتغال می توان برداشت .
 ١٣:٣٢ - 1398/05/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
توسط موسس و مربی آموزشگاه نوین صورت پذیرفت ؛
تالیف کتاب آموزش خیاطی ضخیم دوزی
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین : کتاب آموزش خیاطی ضخیم دوزی توسط خانم خدیجه طهرانچی موسس و مربی آموزشگاه نوین ،به عنوان یکی از منابع آموزشی این رشته جهت استفاده مربیان ، هنرجویان و متقاضیان این حرفه ، تالیف گردیده است .
 ١٣:٠٣ - 1398/05/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
برای اولین بار در استان :
راه اندازی و استقرار wifi مهارتی میز خدمت الکترونیکی
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ؛ امینی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان از راه اندازی و استقرارwifi مهارتی میز خدمت الکترونیکی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین خبر داد. امینی مدیرکل آموز ش فنی و حرفه ای استان قزوین عنوان کرد: جلب رضایت و تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمات به مشتریان از مهمترین وظایف هر سازمان می باشد. در این راستا، این اداره کل با هدف تکریم و هدایت و نیزپیشگیری از اتلاف وقت ارباب رجوع اقدام به راه اندازی میز خدمت الکترونیک نموده است .
 ١١:٢٨ - 1398/05/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
قـرارداد همکاری فی مابین کمیته امداد امام خمینی اقبالیه و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین
در راستای توسعه سرمایه و منابع انسانی در حیطه مهارت آموزی، ارتقا، بهره وری نیروی کار و همکاری های آموزشی و پژوهشی مبنی بر اشتغال پذیری و ثبات و بهبود کیفیت اشتغال قرارداد ی فی مابین اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان قزوین و کمیته امداد امام خمینی اقبالیه توافق و به امضاء می رسد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ؛ امینی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ،این قرارداد را با هدف برگزاری دوره های مهارتی جهت احراز شغل ، حرفه ، کسب و کار افزایش کارآیی و توانمند سازی مخاطبین معرفی شده از سوی کمیته امداد (ره) در قالب بسته آموزشی مهارت عنوان کرد.
 ١٢:٥٤ - 1398/05/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
17 مرداد روز خبرنگار
پیام تبریک حجت اله امینی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین به مناسبت روز خبرنگار
هفدهم مرداد، روز پاسداشت از تلاشهای بی وقفه انسانهای آگاهی دهنده ای است که با سلاح قلم خود در کشورمان ایران، سرزمین مردم آگاه و شریف، قدم میزنند.خبرنگاران طلایه داران جبهه قلم و اندیشه و عامل آگاهی دهندۀ مردم در لحظات و صحنه ‌های سرنوشت ساز جامعه اند و از آنجایی که بدنبال حقیقت و انعکاس واقعیتها میباشند همواره شایسته تکریم وتحسین اند.
 ١١:٠٩ - 1398/05/17 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

تاریخ آخرین بروز رسانی: 1398/05/28 | بازديدکنندگان اين صفحه: 474595 | بازديدکنندگان امروز: 1141 | کل بازديدکنندگان: 5311120 | بازديدکنندگان آنلاین: 8 | زمان بارگزاري صفحه: 0.4240 ثانيه
مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved